Mi Mi Kids
недоступен
12+

Mi Mi Kids

В избранные
Добавлен
Для того чтобы оставить свой отзыв, вам нужно войти или зарегистрироваться
^Elfy^
Ten dzieciak to cud! Będzie mogła pojechać do Hollywood z czasem.
Aswpirania
Od piętnastego roku, kiedy dziecko było jeszcze bardzo małe, myślałam, że gdy będzie trochę starsza, kanał Mi Mi Kids nie będzie tak popularny, ponieważ starsze dziecko prawdopodobnie będzie chciało już robić coś innego lub po prostu nie będzie w stanie tworzyć treści dla maluchów. Ale szczerze mówiąc, jest tylko lepiej! Nastia rozwija się i możemy to nawet zobaczyć! Zwłaszcza w jej umiejętnościach aktorskich.
 MorrisSON
Myślę, że ten kanał jest również mniej interesujący, ponieważ wielu rodziców, takich jak na przykład my, używa go do nauki języka, a zatem rosyjska wersja nie jest dla nas odpowiednia)) Ale czasami go włączamy, ponieważ moja córka lubi oglądać oba.
Libo
Ten Mi Mi Kids, który ogólnie zgromadził dwa miliony subskrybentów, ma swój odpowiednik w rosyjskim Ми Ми Кидс) utworzony w zeszłym roku. Ale nie ma tam jeszcze wielu subskrybentów, prawdopodobnie dlatego, że nie istnieje wystarczająco długo i niewiele osób o nim wie. W końcu tata i Nastia mieszkają za granicą i dowiadują się tam wielu ciekawych rzeczy
Dias
Zabawnie wyszło z potworem pod łóżkiem) Ale mało jest miejsc, gdzie mamy tak duże łóżka, żeby coś się tam schowało)