TamerlanAlena
недоступен
16+

TamerlanAlena

В избранные
Добавлен
Для того чтобы оставить свой отзыв, вам нужно войти или зарегистрироваться
SmaragnyА
TamerlanAlena to kanał YouTube ukraińskiego duetu R&B założonego pod koniec 2009 roku. Czyli przeciętne, zwykłe R&B. Cóż, myślę, że niektórzy to lubią.
Guest1
Słyszałem, że Tamerlan i Alena Omargalieva poznali się w sieci społecznościowej Odnoklassniki. Pierwszym przebojem duetu Tamerlan i Alena była piosenka, którą stworzyli razem. Pierwszym hitem była Chcę z tobą, do której nakręcono ich debiutancki teledysk. Zdjęcia odbyły się w USA, gdzie w kwietniu 2010 roku muzycy pojechali, jak sądzę, na własny koszt, na zaproszenie wytwórni Universal. To chyba nie jest fakt. Tam też nakręcono drugi teledysk do piosenki pod hasłem Everything will be OK. Cóż, jest ciasny, przeciętny i banalny.
MrAndrey
Piosenki są w porządku. Jak na nasz rynek są całkiem przyzwoite. Wszystko jest w porządku. Moje ruchy są jak liście koki, dostajesz ode mnie bzika. Oczywiście teksty można by jakoś dopracować. Co ma z tym wspólnego Batmobil? Czy to Tamerlan jest Batmanem?! Cóż, tak powinna wyglądać melodia.
Trixi
Duet i kanał są w porządku, TamerlanAlena. To nie Dodge Kat Drake, oczywiście, ale jest OK z kieliszkiem wzmocnionego wina. A bilety są takie demokratyczne. Cóż, 200 hrywien to oczywiście dość drogo, ale całkiem do przyjęcia. Piosenki nie są złe. Wzruszające i naprawdę wzruszające. Chcę ich nawet posłuchać jeszcze raz. Szczególnie ta Baby w wersji akustycznej jest naprawdę dobra.
Tony
Takie tam. Mała, na barze ustami, nie twój i bla bla bla bla bla. W skrócie, to co zwykle i solo z włosami. I słuchaj nie lej łez jesteśmy w tej samej symbiozie. Łapiesz poziom symbiozy mimoza artroza corazonosa. Gdzie mogę kupić płytę? Ale tylko od Universal. Chcę charakterystycznego brzmienia. Chcę, żeby każda nuta brzmiała soczyście.