FAYNA CHINA
недоступен
16+

FAYNA CHINA

В избранные
Добавлен
Для того чтобы оставить свой отзыв, вам нужно войти или зарегистрироваться
34390noise
Ostatni filmik jest szczególnie smutny. To prawda, że wojna pokazuje, kto jest kim. Jedni stają do walki, a inni zaczynają popełniać okrucieństwa. Szczególnie smutno było zobaczyć wśród nich małego chłopca - jeszcze nie rozumie co się dzieje, ale rodzice pewnie kazali mu to przyjąć - i tak zrobił. Ale z takim wychowaniem daleko nie zajdzie(( FAYNA CHINA są świetne do pokazania tego wszystkiego. Przecież sfilmowanie i pokazanie problemu to pozycja.
Guest1
Pewnie myślą, że tak łatwo im to ujdzie na sucho. Ale nie - wszystko jest nagrywane, każdy zostanie odnaleziony. To jest napad rabunkowy i wszystko jest nagrane. Na razie mogą się cieszyć, ale wszystko się kończy i wojna też się skończy, a oni nie będą się cieszyć.
BrendonLi
Trzydzieści dwa tysiące subskrybentów to nie mało, ale możliwe jest zdobycie wielu kolejnych, jeśli praca będzie szła w tym samym kierunku. Choć teraz oczywiście są inne priorytety, to nawet teraz nie zapomina o tym, by pokazać, co się dzieje. Prawie osiągnęła siedem milionów wyświetleń! To nieźle jak na kogoś, kto kręci na popularny temat
Scarlett
Sto paczek za jeden dolar! To mogłoby się ciągnąć w nieskończoność:)
miss2019
Dlaczego dzięki nim remonty budowlane wyglądają tak zabawnie:)) Wygląda na to, że nawet prace murarskie, które wykonują, są świetną zabawą))) FAYNA CHINA pokazuje, że jeśli lubi się swoją pracę, to od razu można się nią cieszyć. A dzięki filmowi o nanotechnologii na budowie można się uśmiechać przez cały dzień))