Элла Синдерс
недоступен
Ella Cinders
IMDb 7.0,
MGG 5.9
12+

Элла Синдерс

В избранные
Добавлен
Для того чтобы оставить свой отзыв, вам нужно войти или зарегистрироваться
Drolg Оу
Ella Cinders to hollywoodzka wariacja na temat odwiecznego Kopciuszka. Ciekawa oczywiście dla fanów.
Neo$
Tak fabuła Kopciuszka, zagrana po raz kolejny po swojemu i na motywach aktorskich perypetii losu. Ella Cinders to współczesny Kopciuszek, Kopciuszek z naszych czasów, który spróbuje uciec od złej macochy i przyrodnich sióstr dzięki konkursowi organizowanemu w jej miasteczku, który doprowadzi zwycięzcę do zagrania w hollywoodzkim filmie. No i oczywiście nazwisko bohaterki Cinders to skrót od Cinderella, czyli Kopciuszek. Aktorka jest więc utalentowana.
SmaragnyА
Film został wyprodukowany przez Ellę Cinders i wyreżyserowany przez Alfreda E. Greena, innowatora tamtych czasów. W głównych rolach w filmie wystąpili tacy aktorzy jak Colleen Moore, Lloyd Hughes, Vera Lewis. Cóż, film jest z pewnością bardzo ciekawy. A Colleen Moore jest bardzo wzruszająca i szczera w swojej roli. I tak oczywiście tylko dla fanów takich archiwalnych rarytasów. Ja jestem amatorem i ogólnie film mi się podobał.
jeickob1
Szalenie podobała mi się scena w pociągu z Indianami palącymi cygara i częstującymi Ellę. To trochę surrealistyczne. Indianie noszą w zasadzie bojowe nakrycia głowy. A może to tylko dla koloru. Ale Colleen Moore również błyszczała w tej scenie. Z jakimi emocjami na twarzy pali cygaro, rzadko widzi się taką mimikę. Zdarzają się gdzieniegdzie. Ale nie ma ich zbyt wiele.
rAstaFA
Powiem tak. Oczywiście nie ma w tym filmie nic niesamowitego. Cóż, z wyjątkiem Colleen Moore. Była prawdziwą gwiazdą kina niemego. I w tym filmie oczywiście są takie pamiętne rzeczy, jak Ella uciekająca za kulisy hollywoodzkiego studia, scena w studiu fotograficznym; pierwsze cygaro Elli i ćwiczenia oczu. Ale nie trwają one zbyt długo. Jest przeciętnie.