9 клас. Біологія
недоступен
6+

9 клас. Біологія

В избранные
Добавлен
Для того чтобы оставить свой отзыв, вам нужно войти или зарегистрироваться
Дядя Саша
У наш час природний відбір людей стосується їх бажання не вакцинуватись і не поважати оточуючих.) Але цікаво насправді про мишей було. Справді ніколи про таке не задумуєшся, але на ділі виживають ті, хто пристосований до світу значно краще. Тобто гігантська миша не змогла б продовжити своє існування у цьому світі по ряду причин.
Луки-Маки-Ня
Всеукраїнська школа онлайн відкриває для нас таких вчителів, до яких ми б точно з радістю ходили)
Red Peper
Генетика может многим помочь, а люди так боятся этой науки. От недостатка образования.
Сакура
Мені от цікаво, зараз теж багато є креаціоністів, а як вони можуть сперечатись із фактами еволюції? Адже реально є факти того, що людина еволюціонувала в те, якою вона стала зараз. Хоча раніше більше нагадувала тварину. Зрештою, можна було б піти на те, що Бог не створював людину, але створив процес еволюції. На таке ж простіше пристати.
Адвокатша
Адвокатша
Але Біблія говорить інакше, навіть якщо сам Папа визнає еволюцію)) 9 клас. Біологія до речі змусила до багатьох речей поставитись з цікавістю і переосмисленням. Адже багато речей, які роблять нас нами від нас ну ніяк не залежать.
Пафнутий
Предки китов бегали когда-то по земле??? Такого я точно нигде не видел, но в принципе если подумать все логично. Они достаточно большие – динозавры на самом деле практически. Единственное, что не понятно какие такие эволюционные преображения завели их в воду) но им же лучше – на земле они бы вымерли, как и остальные слишком большие животные.