VR-тренажери для розвитку професійних навичок. Кейс Регіональної Газової Компанії
недоступен
12+

VR-тренажери для розвитку професійних навичок. Кейс Регіональної Газової Компанії

В избранные
Добавлен
Full HD
37 минут

Product Design — конференція про цифрові продукти, створені українськими командами. Кожен кейс — це історія конкретного проєкту з детальним розбором всього процесу (від постановки задачі і розробки до втілення ідеї в життя і отримання фактичних результатів).

В межах цієї доповіді Марина Михайленко, менеджерка по роботі з клієнтами в Sensorama Lab, розповіла про VR-тренажери для розвитку професійних навичок на прикладі кейсу Регіональної Газової Компанії.

Product Design організовано командою фахової соцмережі для креативних індустрій CASES, створеної в Україні. Зйомка конференції відбулась у PMHUB, креативному просторі у центрі Києва.

Product Design — конференція про цифрові продукти, створені українськими командами. Кожен кейс — це історія конкретного проєкту з детальним розбором всього процесу (від постановки задачі і розробки до втілення ідеї в життя і отримання фактичних результатів). В межах цієї доповіді Марина Михайленко, менеджерка по роботі з клієнтами в Sensorama Lab, розповіла про VR-тренажери для розвитку професій

Доступно на устройствах

Перевод

Украинский