Розробка платформи онлайн-освіти: від ідеї до втілення
недоступен
12+

Розробка платформи онлайн-освіти: від ідеї до втілення

В избранные
Добавлен
Full HD
40 минут

Product Design — конференція про цифрові продукти, створені українськими командами. Кожен кейс — це історія конкретного проєкту з детальним розбором всього процесу (від постановки задачі і розробки до втілення ідеї в життя і отримання фактичних результатів).

В межах цієї доповіді Анатолій Попель, автор та керівник онлайн-платформи для освіти та кар'єри Креативна Практика, розповів про розробку платформи онлайн-освіти: від ідеї до втілення.

Product Design організовано командою фахової соцмережі для креативних індустрій CASES, створеної в Україні. Зйомка конференції відбулась у PMHUB, креативному просторі у центрі Києва.

Product Design — конференція про цифрові продукти, створені українськими командами. Кожен кейс — це історія конкретного проєкту з детальним розбором всього процесу (від постановки задачі і розробки до втілення ідеї в життя і отримання фактичних результатів). В межах цієї доповіді Анатолій Попель, автор та керівник онлайн-платформи для освіти та кар'єри Креативна Практика, розповів про розробку

Доступно на устройствах

Перевод

Украинский