Як за допомогою мобільного застосунку зробити країну чистішою. Кейс застосунку EcoHike
недоступен
12+

Як за допомогою мобільного застосунку зробити країну чистішою. Кейс застосунку EcoHike

В избранные
Добавлен
Full HD
24 минуты

Product Design — конференція про цифрові продукти, створені українськими командами. Кожен кейс — це історія конкретного проєкту з детальним розбором всього процесу (від постановки задачі і розробки до втілення ідеї в життя і отримання фактичних результатів).

В межах цієї доповіді Юрій Голованов, менеджер проєкту EcoHike в GlobalLogic, розповів, як за допомогою мобільного застосунку зробити країну чистішою на прикладі кейсу застосунку EcoHike.

Product Design організовано командою фахової соцмережі для креативних індустрій CASES, створеної в Україні. Зйомка конференції відбулась у PMHUB, креативному просторі у центрі Києва.

Product Design — конференція про цифрові продукти, створені українськими командами. Кожен кейс — це історія конкретного проєкту з детальним розбором всього процесу (від постановки задачі і розробки до втілення ідеї в життя і отримання фактичних результатів). В межах цієї доповіді Юрій Голованов, менеджер проєкту EcoHike в GlobalLogic, розповів, як за допомогою мобільного застосунку зробити кра

Доступно на устройствах

Перевод

Украинский