Як за допомогою мобільного застосунку зробити країну чистішою. Кейс застосунку EcoHike
недоступен
12+

Як за допомогою мобільного застосунку зробити країну чистішою. Кейс застосунку EcoHike

В избранные
Добавлен
Для того чтобы оставить свой отзыв, вам нужно войти или зарегистрироваться
marshalpth@ukr.net
Супер,хлопці молодці ,спасибі за вашу працю!
Юля Гук
Очень некомфортно смотреть, потому что видно как он нервничает. Проект супер, сразу скачала. Ребятам продвижения и успехов, а парню смелости)
Odeen
Прикольно. Чуваки, по суті просто знайшли проблему і поставили собі питання, як за допомогою мобільного застосунку зробити країну чистішою і так знайшли для себе потрібний напрямок для роботи. Я думаю, що з кейсом застосунку EcoHike слід ознайомитися усім, хто не знає як знайти вдалу ідею для розробки. Хоч огляд проекту і невеликий, але доволі детальний.
Le_Big_Mag
Дуже приємно, коли бачиш такі проєкти. І не тільки тому, що це допоможе зробити нашу природу чистішою, але й ще тому, що люди розробляли цю програму без будь-якої користі, розробники ж по суті нічого не отримали за свій проєкт, бо він безкоштовний і взагалі робився не з комерційною метою, тому там і реклами нема, наскільки я розумію. Далеко не кожен такою благодійністю займається.
Smoker
пожалуй, единственный минус этого приложения состоит в том, что оно вроде как создано исключительно для Карпат. было б круто, если бы там были отметки по всей Украине. вся наша природа нуждается в помощи)
Дeвyшкa_Дoждя
Дeвyшкa_Дoждя
команда не против, чтобы приложение охватывало большие масштабы, но им нужна поддержка активистов, защитников природы