Як розробити та впровадити специфічний інструмент для роботи з документами. Кейс застосунку PDF Expert Constructor Tools
недоступен
12+

Як розробити та впровадити специфічний інструмент для роботи з документами. Кейс застосунку PDF Expert Constructor Tools

В избранные
Добавлен
Для того чтобы оставить свой отзыв, вам нужно войти или зарегистрироваться
MacMillan
Хорошая презентация. Такое себе представление разработки приложения изнутри
Дмитpий84
Неодноразово стикався з такою думкою деяких людей, що нібито зараз вже створено стільки різних програм, що створити щось нове або якось вдосконалити вже існуюче просто неможливо. Я гадаю, що після доповіді на тему, як розробити та впровадити специфічний інструмент для роботи з документами, набагато менше людей будуть таке казати. Адже кейс застосунку PDF Expert Constructor Tools доводить, що у навіть серед дуже популярних інструментів є такі, що потребують неабиякого вдосконалення.
Morrra
Добре і зрозуміло все розповів. Хоча у темі розробки я новачок, у мене в принципі виникало не багато питань до цієї доповіді. Навпаки виокремила для себе чимало інфи, яка, гадаю, буде дуже корисною для мене у майбутньому.
Биoвoлк
Дуже толково розробили програму. На превеликий жаль такої не було, коли я був студентом(. У пдф-файлах тоді нічого не можна було виділяти маркером, ніяких приміток теж не можна було робити. Всі примітки робив у окремому документі. Може я просто не знав про якісь функції у стандартних програмах.. Але було б добре тоді мати ось такий інструмент як цей.
YuiChan 
YuiChan 
да уж. я не слышал про эту прогу. а тут куча полезных инструментов
KoтёнoкПилигpим
Ещё один познавательный видос. От таких конференций реально есть толк.