ANNA Kids
недоступен
12+

ANNA Kids

В избранные
Добавлен
Для того чтобы оставить свой отзыв, вам нужно войти или зарегистрироваться
^Elfy^
Są bardzo profesjonalni.
Aswpirania
Siedemset milionów wyświetleń dla takiego kanału to nawet jakoś trochę mało) Ja sam uruchomiłem sto sto razy dla dziecka niektóre filmy. Szczególnie fajne mają z różnego rodzaju chelenjami. Ja czasami córkę z dziewczyną tak układam) na przykład z tymi rolkami papieru toaletowego i z różnego rodzaju gadżetami czy maskami.
 MorrisSON
I wiele osób chce znowu zostać dziećmi)) tylko Anechka jest już dzieckiem i bycie młodszym to za dużo)))))
Libo
To bardzo miłe, że tata poszedł z dzieckiem na lodowisko. I chociaż po prostu siedział i patrzył, jak jego maluch próbuje nie upaść, ale nadal tam był) Rodzice w zasadzie w ANNA Kids są bardzo zabawni. Jestem pewien, że większość subskrybentów to oczywiście same dzieci, ale historie, które wymyślają, są dokładnie starsze) I mają wystarczająco dużo talentu, aby montować takie filmy, jak na przykład, w których trzeba wybrać zawód.
Dias
Prawie dwa i pół miliona subskrybentów! Dla ukraińskiego blogera to bardzo dużo. Chociaż prawie nic tam nie mówią i nawet osoba z Ameryki może oglądać, to wciąż dużo. Ale w talenty nie wątpię) Wideo, w którym daje tacie lody w ogóle najbardziej ulubione prawdopodobnie u nas z dzieckiem) Bardzo fajnie przemyślane