PlayUA
недоступен
16+

PlayUA

В избранные
Добавлен
Для того чтобы оставить свой отзыв, вам нужно войти или зарегистрироваться
Max Dyomin
Ostapiv, Добрий канал, давно. Сподіваюсь у хлопців побільшає підписників. Сам PlayUA як видання існує ще з 2009 року здається, канал з відеоконтентом трохи пізніше з'явився, але все ж в нього теж вже доволі довга історія, а підписників у каналу замало, хоча команда робить дуже класний і професійний контент на тему ігор українською мовою, що взагалі зустрінеш не дуже часто в ігровому сегменті. Крім цього, вони ще й сприяють локалізації деяких ігор, щоб в них українська мова була.
 Ostapiv 
ИгорьЖелезняк, так інколи теж цікаво подивитися огляди ігрових ноутів і компів, але обїктивні знайти важко. всюди реклама та й з іграми те саме. тут кльово те, що як в іграх є якісь недоліки, то хлопці відразу кажуть.
ИгорьЖелезняк
Тут і огляди заліза різного є? Прикольно
 I♥Elon_Musk
Dark_ Skull, Плюсую. А я б ще додав до твоїх слів, що тут багато як нових, так і доволі стареньких ігор. Бо канал вже існує давно і відосів чимало. Навіть якщо комп у тебе не дуже сучасний і не тягне нові ігрушки, тут можна пошукати щось цікаве, що виходило до 2020 року. В основному тут тільки топові круті ігри, на якийсь відвертий треш хлопці огляди не роблять.
Dark_ Skull
Мені подобається, що на цьому каналі контент не обмежений якимось окремим жанром ігор чи взагалі якоюсь конкретною ігрою. Тут виходят відоси і зі стрілялками, і з квестами, і з платформерами, з онлайновими та офлановими іграми, з рпг. Інколи це невеличкі огляди, інколи летсплеи, але це завжди цікаво.