MacDannyGun
недоступен
16+

MacDannyGun

В избранные
Добавлен
Для того чтобы оставить свой отзыв, вам нужно войти или зарегистрироваться
Kuźma
Bombka z balonikami i kubeczkami - rzecz!
mirel
Ta głowa robota, która wystrzeliwuje miękkie ładunki jest niesamowita!!! Nawet nie wiem, skąd on to ma! Ale można się z tym bawić bez końca! I śmieszne jeszcze, że niektóre rzeczy kupuje, a potem albo je modyfikuje, albo maluje i robi fajniejsze) Ale to ile czasu mieć) Chociaż na reklamę go chyba normalnie
Liosza Pustelnik
Vegas z jego hobby chyba nie jest taki fajny)))
prawdomówny
Jestem w szoku!!! Oni mają tam całe osobne zawody na torze przeszkód z tymi swoimi zabawkowymi pistoletami!!! I gromadzi całe stadiony ludzi, żeby nie tylko rąbać, ale i patrzeć jak to się dzieje! To jest życie! Widzieliście liczbę wystrzelonych pocisków? To był taki dreszczyk emocji, prawda? A jakie emocje przeżywa MacDannyGun!
AlfaBeta
Jego emocjonalność jest tym, dla czego ogląda się MacDannyGuna)) Nawet jeśli większość jego filmików dotyczy różnego rodzaju zabawek - pistoletów na wodę, pistoletów na kulki czy nawet zwykłych zabawkowych pistoletów, to i tak fajnie jest patrzeć jak bawi się z dziećmi))) Ale dzieci są różne i nie można powiedzieć czy to jego bracia czy jego własne dzieci)) Chłopcy są naprawdę szczęśliwi, że mają takiego dorosłego w pobliżu).