Slime Masters
недоступен
12+

Slime Masters

В избранные
Добавлен
Для того чтобы оставить свой отзыв, вам нужно войти или зарегистрироваться
mirel
Slime Masters to tutorial jak pracować ze slime. Całkiem niezły
rAstaFA
Nie sądzę, żeby chodziło raczej o to, jak zrobić sam szlam. On musi być z wykształcenia chemikiem. Bo jest dobry we wszystkich rodzajach substancji. A może to metoda prób i błędów. A może on to wymyślił. Ale dostał 35 milionów wyświetleń, gdzie zrobił slime bez kleju. Faktycznie, kiedyś bawiłam się łupkiem i tak mi ulżyło. To takie relaksujące. Jak popping bąbelków na opakowaniu. A dzieci lubią też robić różnego rodzaju rzemiosła ze slime. Ale ten Slime Masters jest świetny.
KOtOmaran
Jest bardziej pomysłowy niż fajny. Tam gdzie dodaje składnik za składnikiem tak jak tu, to też mi się podobało. Mówi o kolorach i zamykamy się na dwa dni. A tu jest slime vime. Ciekawe czy je sprzedaje, czy nie wolno. Pewnie narusza czyjeś prawa autorskie. Ale zdradził nam pewien sekret. Chociaż gdyby tak spojrzeć - nic skomplikowanego, a dzieci są zajęte).
Scarlett
To nie jest poważne. Cały świat w pewnym momencie miał dość tego szlamu. Tak samo było ze spinerem. Tak samo jak jo-jo. I wszystkie inne głupie rzeczy też. Więc to jest poważne. Dzieci były w to zapatrzone. Dorośli też. Urządzali nawet bitwę na ślimaki. W ten sposób nabrał wprawy, więc pewnie zaczął wymyślać i tworzyć. Ale filmiki oczywiście nie są zbyt profesjonalne, choć widać, że się starali)).
zimniya sakura
Dla przypomnienia. Slime to galaretowata zabawka, którą można zgnieść, rozerwać, przeciąć i rzucić o ścianę bez pozostawienia śladów. Slime ma wiele nazw: antystres, guma, fluffy i inne. Głównymi składnikami do wykonania slime są klej PVA i tetraboran sodu. Więc tak naprawdę nie ma żadnych tajemnic.