Jamala. Презентація мініальбому "Поклик"
недоступен
Jamala. Presentation of the “Poklyk” mini album
MGG 3.7
12+

Jamala. Презентація мініальбому "Поклик"

В избранные
Добавлен
Full HD
62 минуты

Новий EP співачки записувався в різних куточках Європи під час вимушеної розлуки авторки з домом через війну. Для Jamala цей період був сповнений суму за рідними людьми, але водночас й розквітом гордості за свій дім. Тож природно, що всі чотири пісні об’єднані дорогими серцю елементами нашої культури. Попри електронне звучання запису, у релізі можна почути й кримськотатарський інструмент дойру, і народний спів, і українську поезію.

«За цей рік багато хто з нас почув свій поклик. Боротися. Рятувати. Любити. Для мене цей запис сповнений теплих почуттів до сміливих людей, які ніби все життя невтомно борються за власну волю й величну культуру», — Jamala, співачка та авторка пісень, володарка «Нагороди за визначне лідерство артиста» від Атлантичної ради США 2022 року.

Уперше Jamala виконла новий матеріал наживо 5 листопада у Національному музеї мистецтв імені Ханенків, який 10 жовтня постраждав від обстрілів із боку рф. Навіть під час Другої світової війни будівля не зазнала таких руйнувань. Власним виступом Jamala прагне привернути увагу до знищення росією культурного надбання країни. Загалом, через обстріли росії вже пошкоджено понад 500 культурних об’єктів інфраструктури України.

У колаборації з командою Національному музеї мистецтв імені Ханенків Jamala грає благодійний лайв. Усі кошти з продажу квитків спрямовані 57 бригаді, яка зараз знаходиться під Херсоном.

Режисерка - Лірон Добровольска

Композитор, аранжувальник, зведення та мастеринг - Ярослав Татарченко

Оператор-постановник - Віктор Чорномиз

Новий EP співачки записувався в різних куточках Європи під час вимушеної розлуки авторки з домом через війну. Для Jamala цей період був сповнений суму за рідними людьми, але водночас й розквітом гордості за свій дім. Тож природно, що всі чотири пісні об’єднані дорогими серцю елементами нашої культури. Попри електронне звучання запису, у релізі можна почути й кримськотатарський інструмент дойру, і

Доступно на устройствах

Перевод

Украинский