WhoisPu
недоступен
16+

WhoisPu

В избранные
Добавлен
Для того чтобы оставить свой отзыв, вам нужно войти или зарегистрироваться
Rorydiaha
Росія в жодній війні ще не зазнавала таких великих втрат за такий короткий час. Вона зустріла сильніший, ніж очікувала, опір, що зумовило проблеми для її військ. А швидке об'єднання країн світу для допомоги Україні, як і запровадження потужних санкцій проти Росії, стало несподіваним ударом для країни-агресора.
Vonneria
Рекомендую к просмотру всем, кто хочет знать правду о войне в Украине. В каждом видеоролике сюжет посвящен отдельной теме. Немало внимания уделяется провалу кампании и лихорадочным попыткам хоть как-то сохранить лицо.
Звария
Н.В. Гоголь(1809-1852гг). "Есть у русского человека бескорыстная любовь к подлости. Он ничего с этого иметь не будет, но гадость ближнему сделает". До начала войны никогда не задумывалась о том, почему столько писателей с самых древних лет так плохо отзывались о русских. А теперь все стало на свои места и я поняла почему.
Мичка
Мультик дуже сучасний, відображає події від початку війни. Зроблений, щоб звернути увагу, над чим ми навіть не задумувалися, наприклад, як починалася так звана "спецоперація", для чого вона почалася, які плани були в голові у руського диктатора.
Питер-Петр
З нетерпінням чекаємо продовження, не забудьте Чорнобаївку та крейсер Москва вписати в історію. Людина здатна забувати те, що було, особливо, коли відбуваються страшні речі і потрібно жити сьогоднішнім днем. Так от цей мультик нагадає всім з чого все починалося і як відбувалося.