!Los juguetes divertidos adelante!
недоступен
6+

!Los juguetes divertidos adelante!

В избранные
Добавлен
Для того чтобы оставить свой отзыв, вам нужно войти или зарегистрироваться
Sezja
Канал !Los juguetes divertidos! може бути корисним як дітям, а й їхнім батькам. На ньому можна дізнатися, як за допомогою іграшок захопити дитину, як змусити її робити якісь необхідні речі, як виховати в ній добрі моменти без жодних нотацій. Я впевнено можу рекомендувати його особливо молодим батькам.
Hlanna
Существующее положение вещей, когда дети воспитываются YouTube’ом имеет двойственную природу, сохраняя, как положительные эффекты и моменты, так и вовсе отрицательные, и губительные. Когда я вижу, что мои дети смотрят канал этих милых блогеров, я не переживаю. Оттуда они хватают только положительные эмоции и хорошее поведение.
Пирк-прак-прок
Більшість таких міні-мультфільмів триває приблизно вісім хвилин. Спеціально підібрані іграшки, зручні для інтересу малечі. Мультики іспанською мовою, але через невеликі спецефекти, ненав'язливу музику та цікаву подачу запам'ятовуються дуже легко. Оформлення побудовано грамотно і дитина не встигає занудьгувати.
Арахноман
Мультфильмы очень красочные и легкие для восприятия детей.
Elora
Коли я вперше увімкнула ці міні-мультики, то одразу зрозуміла, що це те, що потрібно моїм дітям. Дуже просто, але цікаво він знятий, озвучений і т.д. Але найприємніше те, що діти від нього просто без розуму! Готові годинами дивитися. Мультик має певний ігровий сюжет, що супроводжується оповіданнями та ненав'язливою музикою. За допомогою спеціальних списків відтворення можна вибрати улюблену тему: гонки, трансформери та інше.