9 порад, щоб розуміти носіїв англійської мови
недоступен
0+

9 порад, щоб розуміти носіїв англійської мови

В избранные
Добавлен
Full HD
4 минуты

Вивчаючи англійську мови кожен з нас хоче, щоб вона звучала та мала рівень як у native speakers.

В цьому відео ви дізнаєтесь:
- поради як зрозуміти носія мови;
- причини чому ми не розуміємо Native Speaker;
- дієві лайфхаки та способи, які допоможуть покращити ваше розуміння носіїв мови, такі як: читати вголос, розширювати словниковий запас, використання застосунків, спостереження за невербальними сигналами та багато іншого.

В цьому відео разом зі школою англійської EnglishOffice ми дамо вам 9 порад як зрозуміти носія мови. Ці паради точно стануть вам в нагоді, адже існує дуже багато різних діалектів, сленгу, який ми не знаємо, а також, темп мовлення носіїв, який впливає на наше розуміння.

В цьому нам допоможе Дарія - методист відділу навчання нашої школи EnglishOffice.

По промокоду General – 1 урок у подарунок: https://cutt.ly/ketLfebW
Тест на рівень мови з миттєвим результатом: https://cutt.ly/NetLfDRN

Чому це відео буде корисним для вас?
В цьому відео ми поділимося дієвими порадами та лайфхаками, які допоможуть вам більш впевними в свой англійській мові та набагато покращити своє розуміння носіїв мови.

Вивчаючи англійську мови кожен з нас хоче, щоб вона звучала та мала рівень як у native speakers. В цьому відео ви дізнаєтесь: - поради як зрозуміти носія мови; - причини чому ми не розуміємо Native Speaker; - дієві лайфхаки та способи, які допоможуть покращити ваше розуміння носіїв мови, такі як: читати вголос, розширювати словниковий запас, використання застосунків, спостереження за невербальни

Доступно на устройствах

Перевод

Украинский