Іскорки суперсил. Мультсеріал
недоступен
The sparkles of superpowers
0+

Іскорки суперсил. Мультсеріал

В избранные
Добавлен
Full HD

Мультсеріал «Іскорки суперсил» – це 10 розвивально-тематичних мультиків, які через різноманітні ситуації з повсякденного життя щоразу розкривають одну із 16 навичок – “суперсилу” дошкільняти, що допомагає Іскоркам знайти вихід із будь-яких обставин.

Кожна серія мультсеріалу «Іскорки суперсил» має оригінальний захопливий сюжет, який розгортається в різноманітних локаціях: від українських Карпат до екзотичного Токіо, від домашньої бібліотеки до міського парку. Іскорки Бринь, Жуж, Міо та Пум дуже допитливі й співчутливі, тож вони повсякчас знайомляться з новими друзями: маленькими дівчатками й хлопчиками, розумним роботом, пташеням і лікарем Голубом, їжачком і навіть із знаменитим псом Патроном. Разом вони завжди знаходять, чим розважитися з користю, здобувають нові знання, а коли треба, вміють підтримати й допомогти.

Мультсеріал «Іскорки суперсил» буде особливо цікавим і корисним для дітей віком від 2 до 6 років, адже має на меті не лише розважити маленьких глядачів, а й допомогти їм розвинути життєво важливі навички, а саме: взаємодія з дітьми, взаємодія з дорослими, сенсорний розвиток, емоційна компетентність, креативність, саморегуляція, відповідальність і вміння робити вибір, самоідентифікація, мовлення, математика, цифрова грамотність, самообслуговування, громадянська свідомість, екосвідомість, здоровий спосіб життя та безпечна поведінка.

Мультсеріал «Іскорки суперсил» є однією з трьох частин великого проєкту «Іскорки суперсил», який реалізований у межах НУМО – платформи розвитку дошкільнят і включає, крім мультсеріалу, ляльковий театр і книгу розмальовок та книгу казок.

Мультсеріал «Іскорки суперсил» – це 10 розвивально-тематичних мультиків, які через різноманітні ситуації з повсякденного життя щоразу розкривають одну із 16 навичок – “суперсилу” дошкільняти, що допомагає Іскоркам знайти вихід із будь-яких обставин. Кожна серія мультсеріалу «Іскорки суперсил» має оригінальний захопливий сюжет, який розгортається в різноманітних локаціях: від українських Карпат до

Доступно на устройствах

Перевод

Украинский