Серия 12
недоступен
Here and There
6+

Here and There

В избранные
Добавлен
Для того чтобы оставить свой отзыв, вам нужно войти или зарегистрироваться
^Elfy^
Trochę zazdroszczę
 MorrisSON
W tym samym czasie podróżujemy po miastach i odbieramy emocje od gości. Cała rodzina uwielbiała program Here and There, niewiele takich programów jest kręconych. Jednym z ogromnych plusów jest prezentacja. Oznacza to, że goście po prostu mówią, a my słuchamy i wyjaśniamy sobie nawzajem to, co nie jest jasne. Słowa kojarzą się z czynami, więc łatwiej je zapamiętać. Jesteśmy zadowoleni z projektu, chcemy go dalej oglądać.
Scarlett
Zaczynam uczyć się języka obcego w związku z nową ofertą pracy. Na naukę nigdy nie jest za późno, najważniejsze to wybrać odpowiedni materiał, z dobrą prezentacją. Nie trzeba się zmuszać do nauki nowych słówek, ale chcieć się ich uczyć, żeby głowa mimowolnie je zapamiętywała. Program jest fajny, pokazuje dużo niezbadanych miejsc, stąd słówka bez problemu wlatują do podświadomości.
Dias
Od dawna wyjechaliśmy, widzieliśmy wiele rzeczy, mieszkamy z rodzicami mojego męża, mają własny dom, wszystko tak, jak powinno być. Pomogli nam w przeprowadzce, ponieważ w domu nie mieliśmy zbyt wielu sukcesów. Nie zbieramy gwiazdek z nieba, wszędzie są jakieś trudności, ale pod względem porządku tutaj jest lepiej. Środowisko społeczne jest bogatsze. Lubię oglądać różne programy, ten jest jednym z moich ulubionych, jest idealny na wieczór, polecam.
Tamilla
Pouczające!