21.04, 5 клас. Математика
недоступен
0+

21.04, 5 клас. Математика

В избранные
Добавлен
Full HD
23 минуты
Урок із англійської мови, 5 клас

«Всеукраїнська школа онлайн» – спільний проєкт Офісу Президента України, Міністерства освіти та науки, Комітет ВРУ з питань освіти, науки та інновацій і громадської спілки «Освіторія», а також 40 небайдужих педагогів, що зголосилися стати вчителями для усієї країни.

Уроки англійської мови для школярів 5 класу. Програма розроблена Міністерством освіти та науки разом із викладачами. Запис уроків відбувається на базі Новопечерської школи.

В рамках проєкту транслюватимуться уроки для школярів із 5 до 11 класу із таких предметів: української мови, української літератури, історії України, всесвітньої історії, англійської мови, фізики, алгебри, геометрії, географії, хімії та біології.

Урок із англійської мови, 5 клас «Всеукраїнська школа онлайн» – спільний проєкт Офісу Президента України, Міністерства освіти та науки, Комітет ВРУ з питань освіти, науки та інновацій і громадської спілки «Освіторія», а також 40 небайдужих педагогів, що зголосилися стати вчителями для усієї країни. Уроки англійської мови для школярів 5 класу. Програма розроблена Міністерством освіти та науки разом

Доступно на устройствах

Перевод

Украинский