22 квітня
недоступен
0+

Всі уроки. 5 клас. Українська мова

В избранные
Добавлен
Для того чтобы оставить свой отзыв, вам нужно войти или зарегистрироваться
Мэй Суэйзи
неплохие уроки. я считаю, что вполне пойдёт, чтобы какой-то минимум знаний дать.
Dina Ataeva
Всі уроки. 5 клас. Українська мова якось завжди дивимося із задоволенням. Мова нам завжди дається легко, бо і в школі вчителька дуже добра. Коли дивилися онлай-уроки, то теж ніяких проблем не виникало. Тут вчителька, звісно. звісно молодша за нашу шкільну, але помітно, що людина все ж старанна і дуже розумна та й з дітьми, мабуть, вміє працювати, бо моїй дитині навіть з відео було все зрозуміло. З першого разу не запам'ятовуємо, звісно, правила, але все розуміємо.
Arthematix
DrQuack, добре, що хоч такий навчальний матеріал є, і то треба радіти. а то могли б просто дати підручник на самостійне опрацювання і сиди гортай сторінки, а так все систематизовано, все пояснено і розкладено по поличках.
DrQuack
до вчителя нарікань немає. дуже приємна людина і гарно викладає. хотілося б лише трошки якогось урізноманітнення уроків. бо все-таки 5й клас - це ще малюки. їм треба більше ігрового матеріалу, більше цікавинок, вони так краще розуміють і запам'ятовують. просто правило почитати і виконати вправу вони і в підручнику можуть.
Itz_Sc00by
Як оце класно, коли будь-які знання у відкритому доступі. Тільки б було бажання вчитися.