Всі уроки. 1 клас. Мистецтво (жестовою мовою)
недоступен
MGG 5.9
0+

Всі уроки. 1 клас. Мистецтво (жестовою мовою)

В избранные
Добавлен
Для того чтобы оставить свой отзыв, вам нужно войти или зарегистрироваться
Руслана
Не думала, що урок малювання також знімуть на відео для навчання. Хоча це і не таких важливий урок як наприклад математика чи українська мова, але цей предмет також цікавий і заслуговує на увагу. Ві розвиває творче мислення, яке потім дитині буде в пригоді. Вона згодом зможе генерувати реально круті оригінальні ідеї, стане цікавішою людиною.
Карина
Молода вчителька досить детально розповідала про картини та про техніку малювання. Це дійсно цікаво не тільки для дітей, але і для дорослих. Я сама іноді люблю помалювати і тому слухала урок для першокласників також з великим інтересом як і мій син. Круто, що зробили такі відео уроки не тільки по математиці і іншим серйозним заняттям а й по мистецтву також.
Джеки чан
Моя дитинка дуже полюбляє малювати, тому такі заняття з мистецтва для неї дуже і дуже цікаві. Молода вчителька досить цікаво розповідає про картини та як їх малювати правильно. Хоч відео і невелике лише п’ятнадцять хвилин, але все одно багато корисної інформації для дітей. Дуже важливо розвивати творчість у дітей.
Химик54
Дуже сподобався урок мистецтва.
Спенсер
Цікавеньке заняття по малюванню.