6 травня
недоступен
0+

Всі уроки. 7 клас. Хімія

В избранные
Добавлен
Для того чтобы оставить свой отзыв, вам нужно войти или зарегистрироваться
Омега Олега
Всі уроки. 7 клас. Хімія – напевно найцікавіша збірка уроків.
Eloise
Дядька толково спросил – а зачем такой сложный предмет ребенку в седьмом классе? Им это все представляется пока что очень плохо, потому что мы для них все еще складываемся не из молекул да атомов, а из обычной крови да плоти.) Но и Надежда толком не объяснила, просто сообщила, что можно что-то там измерить. Но может это и даст толчок умникам нашим.
Ирма
Фізика і хімія для нас це просто той граніт, який ми не можемо згризти. Кожен раз як сідаємо за навчання – будь то репетитор, вчитель чи ми всі разом. Але разом з Черних Надією, депутатом та телеведучою чомусь пішло значно легше. Всі уроки. 7 клас. Хімія подані так просто і легко, що наш оболтус почав навіть цікавитись цим предметом. І у нього навіть щось виходить. Так що та онлайн школа просто чудовий вихід і для учнів, яким тяжко.
Graysha
Кумедно, коли знання дорослих людей різко падають на фоні звичайного середньостатистичного вчителя) Вони навіть відповісти толком ні на що не можуть) Киснем ми дихаєм каже МамаРіка)) І вона якби права – тут тяжко посперечатись, але ж і більших знань немає. Потрібно певно й себе підтягнути, а то семикласник – розумніший))
Yordis
Yordis
Після школи ми все давно позабували просто. Тому вони не дурні, а просто підзабуті. Коли минає стільки часу ми можемо ще пам’ятати табличку Менделєєва, але вже не розповімо таких деталей, як пан Іван чи пані Надія.
Quanett
Все на химию рванули) А вот на истории мало кто сидел.