Всі уроки. 6 клас. Історія (жестовою мовою)
недоступен
0+

Всі уроки. 6 клас. Історія (жестовою мовою)

В избранные
Добавлен
Для того чтобы оставить свой отзыв, вам нужно войти или зарегистрироваться
Цаца
Нравится нам эта учительница. Она содвигает не только на слепо зазубривать тексты и даты, но и делать какие-то свои выводы. При чем все это подает в таком виде, чтобы детям было интересно взяться за учебник и сделать какие-то там свои пометки и исследования. Потому что даже она сама говорит, что выделила вот такие вещи для себя.
Oton
Крутой материал. Невозможно выложить неинтересно.
6-Естина
От і Цезар) Той, що салатик)) Взагалі історія цього статечного і сильного чолов’яги завжди була повчальною і мудрою. Але не дивлячись на те, що він був великим переможцем і про нього складали легенди, історики визначали найвеличнішого воєноначальника, що жодного разу не програв. І то не Цезар)) То Іван Сірко))
РРar
РРar
Как раз недавно натыкался на это сведение) Но вообще-то два – Сирко и Македонский.
Gizelle
Не даремно кажуть, що римляни були одним з наймудріших народів. Це ж потрібно так після стількох війн умудритись ввести такі закони, які були б чесними по відношенню до простих людей! Гай Гракх зайнявся навіть тим, що б було що їсти тим, до кого ставились як до бруду! Всі уроки. 6 клас. Історія мене просто дивують. Я взагалі, якщо чесно, просто заново побачила історію завдяки урокам з сурдоперекладом. Наче знову в школі повчилась)
Dsili
Всі імперії були створені, щоб колись пасти.