14 травня
недоступен
0+

Всі уроки. 1-4 клас. Руханка

В избранные
Добавлен
Для того чтобы оставить свой отзыв, вам нужно войти или зарегистрироваться
0_0 Шок Анна
Пані Яна виглядає не такою штучно веселою, як стараються бути вчителі на цих відео. Напевно єдина людина, яка щиро тішиться своїй роботі і справді пробує витиснути максимум з того, що робить. Так що Всі уроки. 1-4 клас. Руханка можна рекомендувати всім) навіть дорослі можуть цілковм виконувати розминку, яку вона влаштовую нпочатку.
Infines
А мені казково))
Августина
Дуже непогана розминка, якщо згадати особливо, що тепер всі діточки не виходять практично з дому. Але чотири хвилини – то ніщо)) Поки що замало тих Всі уроки. 1-4 клас. Руханка, але будемо сподіватись на краще. Бо уроки звичайні і їх не мало, а тут доводиться поскакати отак) І тому від нестачі скакання вона нам на голову вже ледь не налазить. Було б добре, щоб була повноцінна фізкультура, як в школі – хоча б тридцять хвилин.
Andid
Эх, в наше время все это было гораздо скучнее.
Писарь Господень
Песня очень подходящая. Да и вообще – что-то делать под песни гораздо проще и эффективней привлекает внимание молодежи. Даже на тех самых уроках, где они например в старших классах разбирали тексты Альоны Альоны)) Или там к примеру ставили фоточки любимых групп – это стимулирует заниматься больше, чем миллион классиков.
((shotty))
((shotty))
Та, на жаль чи на щастя діти дуже тягнуться до музики. Але й тут легко прогадати, адже у всіх різні смаки і не всі йдуть за віянням моди. Так що тут теж є свої нюанса. Але це принаймні те, що вони знають і самі ще можуть багато про що розповісти.