Всі уроки. 9 клас. Історія України (жестовою мовою)
недоступен
0+

Всі уроки. 9 клас. Історія України (жестовою мовою)

В избранные
Добавлен
Для того чтобы оставить свой отзыв, вам нужно войти или зарегистрироваться
Xing
Такі картинні картинки, що сурдопереклад потрібен хіба що для підтримання жартів самого вчителя) Але загалом Всі уроки. 9 клас. Історія України дуже навіть жваві. Вчитель з розумінням ставиться до дітей та їхнього світогляду – він розуміє, де там може закуняти хтось і вставляє такі ремарки, щоб постійно дитина дивилась прямо на нього і слухала уважно.
Дoltonif
Учитель шарить, що не все прям пре нас слухати)
Danika
От про політизацію українського народного руху – це одна з найважливіших тем, мені здається. Саме з цього моменту починається боротьба за власну ідентичність, як нації. За свою мову, за право державності, за любов до рідного краю.
Беринда
Який чесний вчитель)) Тема є не дуже цікавою, але дуже важливою)) Ще б цікавою вона мала бути, якщо сама назва Соціально-економічний розвиток Наддніпрянської України просто вганяє в дику депресію!) Чому б якось трохи не змінити? Там наприклад він казав, що тут якраз мова піде про меценатів, які привнесли в культуру України багато корисного і потрібного. Чому б так і не назвати урок? І до речі, хоч він сказав, що тема не цікава – як на мене – вона була дуже цікава!
Hell Man
Hell Man
Потому что речь идет все-таки о конкретной локации с конкретными временными рамками. А чтобы запомнить из какой эпохи к примеру Терещенко и при каких условиях вообще появились эти меценаты. Потому что можно знать о личности все, но каков смысл, если ты не знаешь даже время, в котором он содействовал людям.
Wilkana
Той момент, коли література й історія нарешті перетнулись між собою.