Aleksandr Baluev

Aleksandr Baluev

Aleksandr Baluev
Актор
Народився Олександр 6 грудня 1958 року в Москві в сім'ї кадрового військового. Через деякий час, коли хлопчик трохи підріс, сім'я Балуєва переїхала з району Котельницької набережної на Смоленську, де і пройшло його дитинство, таке ж, як у більшості дітей того часу.

Пропрацювавши цілий рік помічником освітлювача на «Мосфільмі», після невдалої спроби вступити в Щукінське училище, Олександра приймають в Школу-Студію МХАТ на курс П.В.Массальського і І.М.Тарханова, де в 1980 році він успішно закінчує навчання .

Відразу декілька театрів пропонують Олександру роботу, але майбутня служба в лавах збройних сил зупинила його вибір на Театрі Радянської Армії, а Л.Касаткіна і Ф.Чеханков після перегляду дипломного спектаклю з його участю, лише затвердили бажання Олександра служити саме в цьому театрі . З таких сценічних постановок, як «Годинник без стрілок», «Дама з камеліями» і почалася театральна кар'єра Олександра Балуєва. Олександра оцінили як професіонала, але справжня слава прийшла до Балуєва тільки після того, як його прийняв Голлівуд, а фільми з його участю «Миротворець» і «Зіткнення з безоднею» М.Ледера, пройшли з великим успіхом в нашому відеопрокаті.

У цілому він провів у Штатах близько трьох місяців і у всіх голлівудських картинах знімався з зірками: Ніколь Кідман, Ванессою Редгрейв, Джорджем Клуні, Робертом Дюваллем, Мег Раян, Расселом Кроу.

І зараз Балуєв — один з найбільш активних акторів. Адже його акторський діапазон широкий, з такою зовнішністю як у Балуєва, виявляється, можна грати не тільки героїв «забійних фільмів». В арсеналі його робіт абсолютно різні ролі, є навіть комедійне начало, що проявилося при зйомках «Ідеальної пари» А.Сурікової, а бути може й раніше, коли ще в 1993 році І.Шевченко запросив Олександра на одну з головних ролей у свою картину «Наліт», де і стався його дебют, як комедійного актора. У характерах своїх героїв Балуєв завжди шукає нестандартні ходи, і вже якщо вони не викликають симпатію, що рідко, то цікавість — це точно!

Народився Олександр 6 грудня 1958 року в Москві в сім'ї кадрового військового. Через деякий час, коли хлопчик трохи підріс, сім'я Балуєва переїхала з району Котельницької набережної на Смоленську, де і пройшло його дитинство, таке ж, як у більшості дітей того часу. Пропрацювавши цілий рік помічником освітлювача на «Мосфільмі», після невдалої спроби вступити в Щукінське училище, Олександра приймають в Школу-Студію МХАТ на курс П.В.Массальського і І.М.Тарханова, де в 1980 році він успішно закінчує навчання . Відразу декілька театрів пропонують Олександру роботу, але майбутня служба в лавах збройних сил зупинила його вибір на Театрі Радянської Армії, а Л.Касаткіна і Ф.Чеханков після перегляду дипломного спектаклю з його участю, лише затвердили бажання Олександра служити саме в цьому театрі

Katalog wideo