Dmitriy Pevtsov

Dmitriy Pevtsov

Dmitriy Pevtsov
Актор
Дмитро Анатолійович Пєвцов народився 8 липня 1963 року в родині заслуженого тренера СРСР з п'ятиборства Анатолія Івановича Пєвцова (нар. 1930) і спортивного лікаря, кандидата медичних наук, першого президента Національної федерації лікувальної верхової їзди й інвалідного спорту Росії (іпотерапії) Ноеми Семенівни Роберт (нар . 1928).

У 1985 році закінчив акторський факультет ГІТІСу (курс І. І. Судакової і Л. Н. Князєвої). Був старостою курсу.

У 1986-1987 роках проходив строкову службу в Радянській Армії, граючи на сцені Театру Радянської Армії.

Працював у Театрі на Таганці, де він зіграв одразу кілька ролей (Годувальниця, друг Іполита) у виставі «Федра» (за п'єсою Марини Цвєтаєвої), режисера Р. Віктюка (1988), а також Ваську Попела у виставі А. У . Ефроса «На дні».

У кіно з 1989 року (ролі у фільмах «Мати» і «Підземелля відьом»).

З 1991 працює в театрі Ленком. Зіграв головну роль у виставі «Гамлет» (постановка Г.Панфілова). Нині грає Трепльова в «Чайці» (постановка М. А. Захарова), Фігаро в спектаклі «Божевільний день, або Одруження Фігаро», Шпігельского у виставі «Дві жінки», Чичикова у виставі «Містифікація», Петруччо в спектаклі «Приборкання приборкувачів» (прем'єра відбулася 14 січня 2002), Резанова в «Юнона і Авось».

Брав участь у мюзиклі «Метро». Грав у виставах «Ніч ніжна» і «Чарлі Ча» Театру Місяця. Виконує головну роль у мюзиклі «Іствікські відьми» (Дерріл Ван Горн).

З 2001 року бере участь в кільцевих автоперегонах кубка Volkswagen Polo.

З 2010 року Дмитро виступає з концертною програмою «Пєвцов багато, Пєвцов один!» (сольно або зі стріт-рок-гуртом «Картуш», під керівництвом Андрія Вертузаєва).

Дмитро Анатолійович Пєвцов народився 8 липня 1963 року в родині заслуженого тренера СРСР з п'ятиборства Анатолія Івановича Пєвцова (нар. 1930) і спортивного лікаря, кандидата медичних наук, першого президента Національної федерації лікувальної верхової їзди й інвалідного спорту Росії (іпотерапії) Ноеми Семенівни Роберт (нар . 1928). У 1985 році закінчив акторський факультет ГІТІСу (курс І. І. Судакової і Л. Н. Князєвої). Був старостою курсу. У 1986-1987 роках проходив строкову службу в Радянській Армії, граючи на сцені Театру Радянської Армії. Працював у Театрі на Таганці, де він зіграв одразу кілька ролей (Годувальниця, друг Іполита) у виставі «Федра» (за п'єсою Марини Цвєтаєвої), режисера Р. Віктюка (1988), а також Ваську Попела у виставі А. У . Ефроса «На дні». У кіно з 1989 року (р

Katalog wideo