Wyłącz wtyczkę AdBlock, aby oglądać filmy i zapewnić prawidłowe działanie
strony.
Niestety, „The Ring” jest obecnie niedostępny do oglądania, ale możesz wybrać coś z naszych rekomendacji |
Kanał jest niedostępny
Więcej
|
Wykryto problem z odtwarzaniem tego filmu. |
Kanał jest niedostępny
Więcej
|

The Ring
The Ring
До молодої журналістки Рейчел Келлер, яка самостійно виховує сина, одного разу звертається жінка, яка втратила дочку. Вона стверджує, що дочка стала лише черговою жертвою в цілому ланцюжку загадкових вбивств, а подружка, яка була присутня на її похоронах, збожеволіла і тепер проходить лікування в психіатричній клініці. Рейчел погоджується взятися за справу і з'ясувати, що стало причиною загибелі дівчинки.
Роль Рейчел Келлер виконала Наомі Воттс — британська актриса і продюсер кіно. Її перший дебют відбувся в 1986 році в картині Тільки любов. Примітно, що головну роль спочатку могли віддати Гвінет Пелтроу, Кейт Бекінсейл або Дженніфер Конеллі.
Помічника і колишнього хлопця Рейчл грав Мартін Хендерсон — новозеландський маловідомий актор. Ейдана Келлера виконав Девід Дорфман, який також знявся в продовженні Дзвінка. У кіно Девід вже не знімається — він присвятив себе роботі юрисконсультом.
Зйомки фільму почалися в листопаді 2001 року, а закінчилися 5 квітня 2002 року. Для додання картині більш гнітючої атмосфери деякі спецефекти знімальна група запозичила у Хічкока. Знятий американцями Дзвінок став ремейком японського фільму жахів.
У прокаті Дзвінок з'явився в жовтні 2002 року, зібравши за час показу в кінотеатрах двісті сорок дев'ять мільйонів доларів.