Jak działa proces przeprojektowania interfejsu aplikacji. Case study Translator Guru, nad którym Daniela pracowała w Genesis
niedostępny
12+

Jak działa proces przeprojektowania interfejsu aplikacji. Case study Translator Guru, nad którym Daniela pracowała w Genesis

Do ulubionych
Dodano
Full HD
15 min

Product Design — конференція про цифрові продукти, створені українськими командами. Кожен кейс — це історія конкретного проєкту з детальним розбором всього процесу (від постановки задачі і розробки до втілення ідеї в життя і отримання фактичних результатів).

В межах цієї доповіді Даниїла Мунтян, Product Designer в Parimatch Tech, розповіла, як влаштовано процес редизайну інтерфейсів застосунків на прикладі кейсу Translator Guru, над яким працювала Даниїла в Genesis.

Product Design організовано командою фахової соцмережі для креативних індустрій CASES, створеної в Україні. Зйомка конференції відбулась у PMHUB, креативному просторі у центрі Києва.

Product Design — конференція про цифрові продукти, створені українськими командами. Кожен кейс — це історія конкретного проєкту з детальним розбором всього процесу (від постановки задачі і розробки до втілення ідеї в життя і отримання фактичних результатів). В межах цієї доповіді Даниїла Мунтян, Product Designer в Parimatch Tech, розповіла, як влаштовано процес редизайну інтерфейсів застосунків

Dźwięk

Rosyjski