Outpost Irpin
niedostępny
Outpost Irpin
MGG 8.2
12+

Outpost Irpin

Do ulubionych
Dodano
Aby zostawić swoją opinię, należy Logowanie lub Zarejestruj się
ms Kuper
Невже вже рік пройшов із того часу? Не віриться, що ми все те пережили просто.
Фаза 0
Харчишин, що з Другої ріки, мені дається тут озвучує. Добре, що підібрали таку людину, що вміє добре володіти голосом і підбирає правильну інтонацію. Форпост Ірпінь ведеться як розповідь від нього, але з реальними кадрами того, що відбувалось. Це великий біль нашого народу. Це велика трагедія для всієї нації. Не будем і не пробачимо.
Komasana
Спочатку прочитала книгу Битва за Ірпінь, видану Петром Щербиною, а тепер ще й фільм Форпост Ірпінь він зняв. Приємно було, що режисером поставили саме того, хто збирав усі ці матеріали від очевидців. А ще чудово, що цей фільм має англійські субтитри. Кожен має бачити у що перетворили окупанти прекрасне сучасне місто, в якому вчинили масу воєнних злочинів. І їх же ж видно. І видно, що ці спасатєлі прийшли вбивати, а не допомогати.
Infines
Infines
Очень впечатлили те люди, которые вошли в тероборону и просто остались, чтобы сопротивляться. И не просто там было сопротивление, они буквально готовы были умирать за свой город. Еще считается, что Ирпень не патриотический город. Когда тебя приходят убивать и другой страны, наверное у каждого просыпается любовь к родине.
ГабриЭлла
Как залихватски разбивали военные алкоголь. И ведь верно, кто бухает, когда такое вообще происходит?? Нарушают люди закон, а контролировать там особо некому. А вот смеси, подгузники и другие вещи для людей в оккупации – это очень важно было.
Cap Rickman
Такой красивый был город, развитый, дома между сосен. Все уничтожили, твари.