od $1.99
Do ulubionych
Dodano

Początek: 22.09.23 19:00.

Żółto-czarni zajmują obecnie siódme miejsce w tabeli UPL. Po pięciu meczach mają na koncie siedem punktów. Bilans bramkowy to trzy gole strzelone i pięć straconych. Pomimo pewnych wahań formy, drużyna stara się utrzymać w środkowej części rankingu.

Klub rozpoczął swoje występy w Mistrzostwach od porażki z Szachtarem w trzeciej rundzie, 1-2. W czwartej kolejce zremisował 0-0 z Zoryą. Pojedynek pomiędzy Ołeksandriją i Chornomoretsem do obejrzenia online. Następnie doznał porażki z Polissiem, 0-3. Taka dynamika pokazuje pewne problemy w grze.

Odessity osiedlili się na czwartej pozycji w tabeli UPL. Po pięciu meczach mają na koncie dziewięć punktów. Bilans bramek to osiem strzelonych i sześć straconych. Zespół pokazał stabilność i ambicję w początkowej fazie sezonu. Bitwa Ołeksandrija - Chornomorets do obejrzenia online. W czwartej kolejce niebiesko-czarni pokonali Dynamo Kijów 3:2. W Pucharze Ukrainy, w 1/16 finału, pokonali Liwyj Bereh, 2-1, po dogrywce. Decydującą bramkę zdobył Ihede w sto trzynastej minucie po podaniu od Shporna, który pojawił się na boisku dopiero na początku drugiej połowy. Świadczy to o dobrej formie i duchu walki drużyny.

W oparciu o tabelę i wyniki ostatnich rozgrywek, drużyna z Odessy ma niewielką przewagę nad Ołeksandryjczykami. Obaj przeciwnicy chcą pokazać jak najlepszy wynik i umocnić swoje pozycje w tabeli. Który z nich odniesie zwycięstwo w tym starciu? Mecz Ołeksandrija - Chornomorets można obejrzeć online.

Początek: 22.09.23 19:00. Żółto-czarni zajmują obecnie siódme miejsce w tabeli UPL. Po pięciu meczach mają na koncie siedem punktów. Bilans bramkowy to trzy gole strzelone i pięć straconych. Pomimo pewnych wahań formy, drużyna stara się utrzymać w środkowej części rankingu. Klub rozpoczął swoje występy w Mistrzostwach od porażki z Szachtarem w trzeciej rundzie, 1-2. W czwartej kolejce zremisował