April 30
niedostępny
MGG 4.0
0+

Wszystkie lekcje. 4 klasa Język ukraiński

Do ulubionych
Dodano
Aby zostawić swoją opinię, należy Logowanie lub Zarejestruj się
Qiananda
Очень порадовала смена обстановки. Украинский должен быть везде.
Kingsman
Класно ж викладає прислівники вчителька. Сама тільки нахили вбік зробила кілька разів, а то все на вчительку руханки перклала)) Цікаво спостерігати за тим, що одна просто говорить, що робити, а інша – робить)) енергії бракує певно – у нас не дуже розвинутий спорт для старшого віку. Чомусь вважається, що то справа молодих тримати себе в тонусі) Але Всі уроки. 4 клас. Українська мова все ж місію виконали і ми повторили про прислівники і дієслова.
Essalina
У нас не було четвертого класу в школі, тому було цікаво, що там роблять наші дітки. Я гортала підручники, а тепер і побула присутньою на Всі уроки. 4 клас. Українська мова і щось не зрозуміла великої різниці. Виходить діти почали вчитись просто довше, але вивчають абсолютно все те саме, що й ми у п’ятому класі. Дивно навіщо тоді було все міняти.
Saver
Saver
Да потому что нигде в мире нет такого алогизма. Почему нет именно четвертого класса? Почему бы тогда не сделать десять класов, а не одиннадцать? Сейчас очень многое изменилось, но порядок хотя бы появился на этапе последовательности какой-то, а то дико раздражало то, что есть этот пропуск. А программа ничем не отличается – просто растянули и все.
Meryl
О… четвертий клас, це вже просто повтор.
Llula
Мені з вами було як? Весело! Звісно, що весело, адже ніхто не говорить, не дуркує, ніякого гамору та криків – все спокійно і врівноважено)) Просто собі балакаєш з камерою) Прикольна вчителька, хоч їй і не вистачає трохи спілкування.