May 12
niedostępny
0+

Wszystkie lekcje. 3 klasa. Matematyka

Do ulubionych
Dodano
Aby zostawić swoją opinię, należy Logowanie lub Zarejestruj się
Andid
Всі уроки. 3 клас. Математика как-то меня удивили. Дроби еще никогда не были так интересны, а мы еще никогда так не слушали уроки)) Совсем как в школу вернулся. Только в такую, где тебя действительно пробуют чему-то научить.
Богдан Плешков
Богдан Плешков
да
Писарь Господень
Прикольные уроки – все понятно и интересно
Августина
Я з цією Оксаною Хомич жерти захотіла! Сидиш така, допомагаєш доці, а тут тобі і печиво, і вафельки, і тортики. І капєд дієті, бо ти весь день сидиш і ділиш всі ті вкусняшки! Додаєш і віднімаєш, а в животі уруруру в той час!)) зате доступно для розуміння дітей. Мені подобається, що тут такі спокійні загалом вчителі з цікавою подачею.
Орхидея
Колись начебто використовували такі палочки для рахування, ти купував їх десь в пеналі чи щось таке. Тепер беруть конструктори лего!В школу зараз багато чого треба насправді. Добре, що вчителі міняють свої підходи до учнів таким чином, що і в курсі того, що подобається, і пробують підлаштуватись під своїх маленьких слухачів. Але це не завжди рятує. Всі уроки. 3 клас. Математика начеб-то і привертають увагу, але незвичність мене особоисто дивує. Не малого. Він у захваті.
Рагн@рек
Пройшов час сухих циферок. Багато хто любить казати – то просто цифри і сприймай їх тільки так. Наступне покоління не зможе сприймати цифри, як щось сухе і невидиме. Перед їх очима будуть вчительки, що конкретизували всі потенційні цифри. В чомусь це добре, а в чомусь може і зашкодити. Ну, тут головне, що вони добились свого і діти зосередились.