May 19
niedostępny
MGG 6.1
0+

Wszystkie lekcje. 4 klasa Matematyka

Do ulubionych
Dodano
Aby zostawić swoją opinię, należy Logowanie lub Zarejestruj się
Billa
Математика може бути цікавою. У такому форматі – точно.
Приоритет-на-я
Бедные учителя, на что только не идут, чтобы заинтересовать ученика. Они и фокусы показывают, и котов приносят, и вкусняшки делят, и даже в актерство немного играют. Если бы наша малышня понимала насколько трудно все это делать, они бы может внимательней и старательней были бы на уроках. А не просто проморгали – и дальше себе живут в удовольствие.
Малышка-кутишка
Я надеялась, что она как-то Роллинг использует) Книга на столе как бы намекала)
Saraim
От чітко і правильно сказала блогерка про соціальні мережі. Чому люди так полюбляють рахувати лайки? Та тому що вони так почуваються вагомішими, потрібнішими, талановитішими. Тоді що ж можна сказати про тих людей, яких просто немає в соцмережах?? Що це страшні такі люди, яким не потрібно, щоб їх хвалили?)) Загалом, цікавий підхід. І хоча, вона побула недовго, але сенс вона виклала досить коротко і по справі. Не вірити в написане, вірити в себе
Olfga
Olfga
Мене немає в соціальних мережах)) Я страшний звір)) Але насправді мене там немає через те, що я болісно реагую на всілякі зауваження інтернет-тролів. Дехто навмисне пробує образити людей, а потім я переживаю. Та й і так знаю, що сім’я у мене класна, чоловік гарний, а діточки милі) Всі уроки. 4 клас. Математика тільки підтвердили, що для щастя потрібно дещо інакше.
Елена-пелена
Стільки всіляких штучок цікавих використовують, що просто неможливо відірватись! От у чому суть цих дорогих приватних шкіл. У них експерименти всі справжні і вчителі з особистим підходом. Ех… Ну хоч трохи повчимось по їх програмах.