Посібник із редизайну: як зазнати невдачі у A/B тестуванні 5 разів і все одно досягти успіху
недоступен
12+

Посібник із редизайну: як зазнати невдачі у A/B тестуванні 5 разів і все одно досягти успіху

В избранные
Добавлен
Full HD
32 минуты

Product Design — конференція про цифрові продукти, створені українськими командами. Кожен кейс — це історія конкретного проєкту з детальним розбором всього процесу (від постановки задачі і розробки до втілення ідеї в життя і отримання фактичних результатів).

В межах цієї доповіді Михайло Пирх, дизайнер користувацького досвіду в WIX, розповів про посібник із редизайну: як зазнати невдачі у A/B тестуванні 5 разів і все одно досягти успіху.

Product Design організовано командою фахової соцмережі для креативних індустрій CASES, створеної в Україні. Зйомка конференції відбулась у PMHUB, креативному просторі у центрі Києва.

Product Design — конференція про цифрові продукти, створені українськими командами. Кожен кейс — це історія конкретного проєкту з детальним розбором всього процесу (від постановки задачі і розробки до втілення ідеї в життя і отримання фактичних результатів). В межах цієї доповіді Михайло Пирх, дизайнер користувацького досвіду в WIX, розповів про посібник із редизайну: як зазнати невдачі у A/B тес

Доступно на устройствах

Перевод

Русский