Чому не можна просто намалювати новий інтерфейс. Редизайн редизайну на прикладі кейсу веб-частини платформи Parimatch
недоступен
12+

Чому не можна просто намалювати новий інтерфейс. Редизайн редизайну на прикладі кейсу веб-частини платформи Parimatch

В избранные
Добавлен
Full HD
34 минуты

Product Design — конференція про цифрові продукти, створені українськими командами. Кожен кейс — це історія конкретного проєкту з детальним розбором всього процесу (від постановки задачі і розробки до втілення ідеї в життя і отримання фактичних результатів).

В межах цієї доповіді Олексій Стікс, Head of Product Design в Parimatch Tech, розповів, чому не можна просто намалювати новий інтерфейс на прикладі кейсу веб-частини платформи Parimatch.

Product Design організовано командою фахової соцмережі для креативних індустрій CASES, створеної в Україні. Зйомка конференції відбулась у PMHUB, креативному просторі у центрі Києва.

Product Design — конференція про цифрові продукти, створені українськими командами. Кожен кейс — це історія конкретного проєкту з детальним розбором всього процесу (від постановки задачі і розробки до втілення ідеї в життя і отримання фактичних результатів). В межах цієї доповіді Олексій Стікс, Head of Product Design в Parimatch Tech, розповів, чому не можна просто намалювати новий інтерфейс на

Доступно на устройствах

Перевод

Русский