Як влаштовано процес редизайну інтерфейсів застосунків. Кейс Translator Guru, над яким працювала Даниїла в Genesis
недоступен
12+

Як влаштовано процес редизайну інтерфейсів застосунків. Кейс Translator Guru, над яким працювала Даниїла в Genesis

В избранные
Добавлен
Full HD
15 минут

Product Design — конференція про цифрові продукти, створені українськими командами. Кожен кейс — це історія конкретного проєкту з детальним розбором всього процесу (від постановки задачі і розробки до втілення ідеї в життя і отримання фактичних результатів).

В межах цієї доповіді Даниїла Мунтян, Product Designer в Parimatch Tech, розповіла, як влаштовано процес редизайну інтерфейсів застосунків на прикладі кейсу Translator Guru, над яким працювала Даниїла в Genesis.

Product Design організовано командою фахової соцмережі для креативних індустрій CASES, створеної в Україні. Зйомка конференції відбулась у PMHUB, креативному просторі у центрі Києва.

Product Design — конференція про цифрові продукти, створені українськими командами. Кожен кейс — це історія конкретного проєкту з детальним розбором всього процесу (від постановки задачі і розробки до втілення ідеї в життя і отримання фактичних результатів). В межах цієї доповіді Даниїла Мунтян, Product Designer в Parimatch Tech, розповіла, як влаштовано процес редизайну інтерфейсів застосунків

Доступно на устройствах

Перевод

Русский