Де навчатись? На що звертати увагу, коли вибір курсів дуже великий
недоступен
12+

Де навчатись? На що звертати увагу, коли вибір курсів дуже великий

В избранные
Добавлен
Full HD
8 минут

Класична система освіти часто відірвана від реальної роботи. Але чи робиться тут щось, щоб змінити ситуацію? Та чи призводить поява великого вибору освітніх центрів до розв’язання проблемних моментів? Хто, навіщо та як впливає на цей напрям? І головне для користувача “як не помилитись та обрати у кого навчатись”. Адже в пошуках актуальних знань інколи можна загубитись в маркетингових хитрощах та потім розчаруваннях.

На ці та інші питання відповів СЕО та співзасновник Hillel IT School Вадим Друмов. Він має 15-річний досвід в управлінській сфері, з них 12 років займається розвитком освітнього напрямку ІТ та Диджитал-сектору з впровадженням сучасних методів і технологій навчання.

Класична система освіти часто відірвана від реальної роботи. Але чи робиться тут щось, щоб змінити ситуацію? Та чи призводить поява великого вибору освітніх центрів до розв’язання проблемних моментів? Хто, навіщо та як впливає на цей напрям? І головне для користувача “як не помилитись та обрати у кого навчатись”. Адже в пошуках актуальних знань інколи можна загубитись в маркетингових хитрощах та п

Доступно на устройствах

Перевод

Украинский