Райо Вальєкано — Ельче
0+

Початок матчу: 03.10.22 22:00.

У п’ятому турі блискавки на своєму полі обіграли Валенсію, 2–1. Червоно-смугасті здобули перемогу в справі (небезпечні атаки 64–39, удари 14–17, у створ 6–4). Зелено-смугасті ще до перерви пропустили чотири м’ячі від Атлетіка в домашньому матчі. У другому таймі господарі забили гол престижу, так і не зумівши оговтатися від потрясіння в перші сорок п’ять хвилин, 1–4.

Битва Райо Вальєкано — Ельче дивитися онлайн, опоненти зустрічалися в столиці десять разів із початку 2000-х. У шести випадках сильнішими виявилися гості, але бджоли успішніше грали в попередніх шести поєдинках (три вікторії). Команди розписали єдину нічию в цьому проміжку в сезоні 2016/17, 1–1. Клуб із Мадрида набрав сім очок і перебуває на екваторі таблиці. Паласон забив два з п’яти голів блискавок. Стільки ж точних ударів на його рахунку в минулому сезоні Прімери та Кубка Короля в сорока матчах.

Через три роки в колектив повернувся де Томас. З 2017 до 2019 року включно форвард уже виступав у складі червоно-смугастих (тридцять вісім м’ячів, чотири асисти, шістдесят шість зустрічей). Після цього Рауль провалився в Бенфіці, але незабаром знову про себе заявив в Еспаньйолі (сорок п’ять голів, шість передач, дев’яносто два поєдинки). Нападник Атлетіко Камельйо з’явився у всіх п’яти турах.

Захисник Алавеса Лежен провів три повних гри, а ще в одному випадку його вилучили на п’ятнадцятій хвилині. Матч Райо Вальєкано — Ельче дивитися онлайн.

Біло-зелені посідають передостаннє місце в таблиці з одним балом. Футболісти забили два м’ячі та пропустили тринадцять разів — тільки в Кадіса показники ще гірші. Захисник Сан-Лоренсо Меркау дебютував у матчі проти Більбао. Футболіст Вотфорда Кіна в згаданому поєдинку вперше вийшов у старті.

Кольядо з Барселони провів чотири зустрічі. Саме його точний удар приніс валенсійцям поки що єдине очко в нинішньому сезоні. Йдеться про гру з Альмерією, 1–1. Протистояння Райо Вальєкано — Ельче дивитися онлайн.

Початок матчу: 03.10.22 22:00. У п’ятому турі блискавки на своєму полі обіграли Валенсію, 2–1. Червоно-смугасті здобули перемогу в справі (небезпечні атаки 64–39, удари 14–17, у створ 6–4). Зелено-смугасті ще до перерви пропустили чотири м’ячі від Атлетіка в домашньому матчі. У другому таймі господарі забили гол престижу, так і не зумівши оговтатися від потрясіння в перші сорок п’ять хвилин, 1–

Українська, Інтершум (не всі серії), Альтернативна (не всі серії)