Альмерія — Райо Вальєкано
0+

Початок матчу: 08.10.22 15:00.

У шостому турі червоно-білі поступилися в гостях Мальорці, 0–1. Чемпіон Сегунди грав в атаці краще, але це не вплинуло на рахунок. Бджоли у видовищному матчі не змогли завоювати бали на Сан-Мамесі, 2–3. Блискавки вийшли вперед уже на п’ятій хвилині, після чого Атлетік відповів трьома м’ячами ще до перерви. Камельйо, крім асиста, міг і забити, але взяття воріт скасували через офсайд.

Розіграш Альмерія — Райо Вальєкано дивитися онлайн, супротивники провели на Хуегос Медітерранеос усього вісім зустрічей із 2008 року. Переважно це були гри другого дивізіону. За кількістю перемог лідирують гості, 5–3. Команди ніколи не розписували нічию в Андалусії. У рамках Ла Ліги червоно-смугасті здобули дві вікторії з результатом 1–0 у сезонах 2013/14 та 2014/15. Чемпіон Сегунди знаходиться в таблиці лише на шістнадцятому місці (чотири очки). Рамазані забив два голи із чотирьох. Ексзахисник Фламенго вже двічі виходив на поле. Аналогічна ситуація із колишнім форвардом Реймса І. Б. Туре.

У шостому турі дебютував Мелеро, який перейшов із Леванте. В активі нападаючого Ембарби, який виступав в Еспаньйолі, три появи в складі. Баптістао із Сантоса після участі в матчах із другого по четвертий тури перестав потрапляти навіть у заявку. Його колишній одноклубник Каіку провів чотири зустрічі (три в старті). Бій Альмерія — Райо Вальєкано дивитись онлайн.

Райо займає дванадцятий рядок (сім балів). Паласон відзначився двічі. У поєдинку з Атлетіко дебютував захисник Мумін, який грав у Гімараїнші. У Більбао свій перший асист за бджіл віддав Камельйо, орендований у Атлетіко.

Лежен з Алавеса забив м’яч, заробив три жовті та одну червону картки. Колишній півзахисник Кадіса С. Санчес після чотирьох матчів травмувався. У. Лопес, який повернувся з Більбао, віддав пас у п’яти турах. Гра Альмерія — Райо Вальєкано дивитись онлайн.

Початок матчу: 08.10.22 15:00. У шостому турі червоно-білі поступилися в гостях Мальорці, 0–1. Чемпіон Сегунди грав в атаці краще, але це не вплинуло на рахунок. Бджоли у видовищному матчі не змогли завоювати бали на Сан-Мамесі, 2–3. Блискавки вийшли вперед уже на п’ятій хвилині, після чого Атлетік відповів трьома м’ячами ще до перерви. Камельйо, крім асиста, міг і забити, але взяття воріт скас

Українська, Інтершум (не всі серії), Альтернативна (не всі серії)