Кадіс — Еспаньйол
0+

Початок матчу: 09.10.22 17:15.

Жовто-сині перервали серію невдач, здолавши в гостях Вальядолід, 1–0. Негредо, який вийшов у другому таймі, забив м’яч у компенсований час. Дятли завдали один удар у площину воріт, а кіпер Ледесма врятував команду в шести епізодах. Папуги поступилися Сосьєдаді в Сан-Себастьяні, 1–2. Канарки створили достатньо моментів, але баски виявилися більш ефективними в завершальній стадії.

Зустріч Кадіс — Еспаньйол дивитися онлайн, сторони провели лише чотири матчі в Андалусії з початку 2000-х, господарі перемагали двічі. Субмарина три зустрічі поспіль забиває по два голи. Лише в шостому турі жовто-сині набрали перші очки та піднялися з дна таблиці. Колектив відзначився лише один раз і пропустив чотирнадцять м’ячів — гірша лише оборона Ельче.

Експівзахисник Мідтьюлланда Мабіл (чотири виходи на поле), А. Бланко з Реала Мадрида, форвард Окампо, який виступав в уругвайському Насьйоналі та Бонгонда, що перейшов із Генка, поступово адаптуються до нової команди. Колишній футболіст Сосьєдада Сальдуа віддав дебютний асист в останньому поєдинку та допоміг дятлам узяти три бали. Бій Кадіс — Еспаньйол дивитись онлайн.

Папуги почали новий сезон ненабагато краще (чотири очки). Хоселу, який залишив влітку Алавес, забив три із семи голів каталонців. Біло-сині здобули єдину перемогу завдяки точному удару ексфорварда Барселони Брейтвейта в матчі проти Атлетіка, 1–0. В активі Мартіна два м’ячі в трьох турах. Колишній захисник Мальорки Оліван, В. Коста (оренда з Ломмела) та Еспосіто з Ейбара (вже відзначився двічі) відразу стали основними.

Кіпер Монако Лекомт пропустив шість разів на три ігри, а його колега з Уески А. Фернандес — на один менше. Ласо з Альмерії з’явився на полі в матчі з Більбао лише на двадцять хвилин. Нападник Леванте Д. Гомес у чотирьох останніх поєдинках вийшов у другому таймі. Поєдинок Кадіс — Еспаньйол дивитися онлайн.

Початок матчу: 09.10.22 17:15. Жовто-сині перервали серію невдач, здолавши в гостях Вальядолід, 1–0. Негредо, який вийшов у другому таймі, забив м’яч у компенсований час. Дятли завдали один удар у площину воріт, а кіпер Ледесма врятував команду в шести епізодах. Папуги поступилися Сосьєдаді в Сан-Себастьяні, 1–2. Канарки створили достатньо моментів, але баски виявилися більш ефективними в завер