ПСВ — Арсенал
0+

Початок матчу: 27.10.22 19:45.

Бій ПСВ — Арсенал дивитися онлайн, супротивники тричі перетиналися в Ейндховені. Усі матчі пройшли ще у 2000-х у рамках Ліги чемпіонів. У квартеті А 2002/03 2 м’ячі Анрі допомогли гостям влаштувати розгром. 4–0. Через два роки команди знову зустрілися на груповій стадії, а французький бомбардир знову вразив ворота фермерів, 1–1. У 1/8 2006/07 лампочки здобули вікторію, 1–0. Червоно-біла армія після двох поєдинків набрала чотири очки. Селяни стартували на міжнародній арені з третього раунду кваліфікації ЛЧ.

У драматичному протистоянні срібний призер Ередівізі вибив Монако (1–1, 3–2, овертайм), а у фіналі відбірного циклу вилетів від Рейнджерс (2–2, 0–1). У першому турі нідерландський колектив розписав мирову з Буде-Глімт на стадіоні Філіпс, 1–1. В активі Гакпо п’ять результативних дій у шести матчах єврокубків (три точні удари, дві передачі), а у Вермана — 2+1 у шести зустрічах. Протистояння ПСВ — Арсенал дивитися онлайн. Англійці розпочали груповий етап із двох перемог. У дебюті нинішньої стадії каноніри обіграли у Швейцарії Цюріх, 2–1. Поєдинок другого туру проти ПСВ до Емірейтсу довелося перенести. У Лондоні не могли забезпечити безпеку на матчі, оскільки правоохоронці були задіяні в церемонії прощання з Єлизаветою II.

Нкетіа забив два м’ячі та віддав асист. На рахунку Едді сім результативних дій (5+2) у вісімнадцяти поєдинках ЛЄ. У Маркіньюса та Вієйри — гол+пас. Матч ПСВ — Арсенал дивитись онлайн.

Початок матчу: 27.10.22 19:45. Червоно-білі в третьому турі розгромили в гостях Цюріх, 5–1. Уже до перерви селяни вели із рахунком 4–0. Гакпо оформив дубль і віддав передачу, а Вертессен також відзначився двічі. Каноніри в Лондоні впевнено обіграли Буде-Глімт, а Вієйра взяв участь у двох результативних атаках, 3–0. Підопічні Артети завдали вісімнадцяти ударів (сім у площину). Бій ПСВ — Арсена

Українська, Інтершум (не всі серії), Альтернативна (не всі серії)