Порту — Атлетіко
0+

Початок матчу: 01.11.22 19:45.

Дракони в четвертому турі обіграли Баєр у Леверкузені завдяки двом пенальті Таремі, 3–0. Синьо-білі відкрили рахунок на шостій хвилині, і невдовзі суперник міг зрівняти, але кіпер Д. Коста відбив удар з одинадцятиметрової точки. Гості створили лише двадцять небезпечних атак і тричі потрапили в площину воріт. Матрацники в Мадриді не дотиснули Брюгге, 0–0. Індіанці домінували в матчі, але кіпер бельгійців Міньйолі цього вечора був на висоті (дев’ять сейвів).

Протистояння Порту — Атлетіко дивитись онлайн, супротивники чотири рази зустрічалися на Драгау. Усі поєдинки пройшли в рамках ЛЧ. Рік тому команди також завершили груповий етап очним протистоянням. Тоді підопічні Симеоне здобули перемогу з рахунком 3–1 та вийшли до 1/8 фіналу, а господарям для продовження участі в змаганні було достатньо нічиєї. У сезоні 2008/09 жереб звів суперників у першому раунді плей-офф і глядачі не побачили голів на полі синьо-білих, 0–0. У квартеті D 2009/10 чинний чемпіон Португалії виявився сильнішим, 2–0. Через чотири роки колективи знову перетнулися на цій же стадії, і матрацники завоювали вольову вікторію, 2–1.

Після чотирьох турів дракони посідають друге місце в групі В (шість очок). Удома колектив Консейсау поступився Брюгге, 0–4, і здолав Баєр, 2–0, а Іспанії програв АТМ, 1–2. Таремі набрав чотири бали за системою гол+пас (2+2). На рахунку Мехді п’ять точних ударів і три асисти в п’ятнадцяти матчах ЛЧ. Бій Порту — Атлетіко дивитись онлайн.

Індіанці займають третю позицію (чотири пункти). Червоно-білі не забивають на євроарені три поєдинки поспіль. Навіть у першому турі, коли гравці вимучили перемогу над Порту в Мадриді, команда відзначилася двічі на останніх хвилинах. Тоді Грізман забив вирішальний м’яч.

В активі Антуана тридцять точних ударів та десять передач у вісімдесяти п’яти матчах Ліги чемпіонів. На рахунку матрацників два голи — на груповому етапі лише в Рейнджерс та Копенгагена атака діє ще гірше. Розіграш Порту — Атлетіко дивитися онлайн.

Початок матчу: 01.11.22 19:45. Дракони в четвертому турі обіграли Баєр у Леверкузені завдяки двом пенальті Таремі, 3–0. Синьо-білі відкрили рахунок на шостій хвилині, і невдовзі суперник міг зрівняти, але кіпер Д. Коста відбив удар з одинадцятиметрової точки. Гості створили лише двадцять небезпечних атак і тричі потрапили в площину воріт. Матрацники в Мадриді не дотиснули Брюгге, 0–0. Індіанці д

Українська, Інтершум (не всі серії), Альтернативна (не всі серії)