Трансляція: Осасуна — Еспаньйол
0+

Осасуна — Еспаньйол

Початок матчу: 20.10.22 21:00.

Баски в сьомому турі відвезли нічию з Бернабеу, 1–1. Червоні зрівняли рахунок на початку другого тайму, а на сімдесят восьмій хвилині залишилися в меншості, що не завадило вистояти до фінального свистка. Біля чужих воріт Атлетіко проявляв себе рідко (два удари в площину, двадцять сім небезпечних атак). Канарки втратили домашню перемогу над Валенсією в компенсований час, 2–2. Папуги здійснили лише двісті дев’яносто чотири передачі.

Протистояння Осасуна — Еспаньйол дивитись онлайн, сторони провели дев’ять матчів у Наваррі з 2008 року. У цьому проміжку є суттєва перевага на боці господарів (шість перемог). Щобільше, у семи зустрічах гості навіть не відзначалися. Минулого сезону команди вперше з розіграшу 2004/05 розписали нічию, 0–0.

Памплонці після семи турів набрали тринадцять очок і пропустили лише шість м’ячів. Мирова з Реалом стала першою в поточній Прімері.

Баскам вдається досягати позитивного результату, попри скромну результативність. Чимі Авіла тричі вражав ворота суперників у шести іграх. Точний удар аргентинця завдав перемоги над Альмерією, 1–0. У чотирьох домашніх матчах Ла Ліги червоні вибороли дев’ять балів, здолавши Севілью, 2–1. Бій Осасуна — Еспаньйол дивитись онлайн.

Біло-сині набрали лише п’ять пунктів і здобули одну вікторію в семи турах. Каталонці мають проблеми при обороні (чотирнадцять пропущених). Хоселу забив чотири м’ячі в семи поєдинках. На рахунку форварда сорок шість голів у ста тридцяти дев’яти зустрічах іспанської першості. Найкраще нападник виявив себе в минулих трьох сезонах, коли захищав кольори Алавеса (сорок п’ять результативних дій у ста десяти іграх).

Ексфутболіст Барселони Брейтвейт узяв участь у трьох атаках папуг у чотирьох матчах (два точні удари та асист). У трьох виїздах біло-сині здобули чотири очки, у тому числі здолавши Атлетік на Сан-Мамесі, 1–0. Це поки що єдиний сухий поєдинок клубу в нинішній Прімері. Зустріч Осасуна — Еспаньйол дивитись онлайн.

Початок матчу: 20.10.22 21:00. Баски в сьомому турі відвезли нічию з Бернабеу, 1–1. Червоні зрівняли рахунок на початку другого тайму, а на сімдесят восьмій хвилині залишилися в меншості, що не завадило вистояти до фінального свистка. Біля чужих воріт Атлетіко проявляв себе рідко (два удари в площину, двадцять сім небезпечних атак). Канарки втратили домашню перемогу над Валенсією в компенсовани