Удінезе — Емполі
0+

Початок матчу: 04.01.23 21:45.

Зебри в п'ятнадцятому турі ледь не здійснили камбек у Неаполі, 2-3. Чорно-білі поступалися 0-3 до сімдесят дев'ятої хвилини та швидко забили два м'ячі, скоротивши відставання до мінімуму. Несторовські та Самарджич з'явилися в другому таймі та відзначилися точними ударами. Сині обіграли вдома в Кремонезі, 2-0. Тосканці створили значно менше небезпечних атак (40-74) і рідше били по воротах (13-19), але частіше потрапляли у ворота (6-5). П'ять сейвів кіпера Вікаріо також зробили внесок у перемогу.

Протистояння Удінезе — Емполі дивитись онлайн, опоненти провели на полі фріульців десять матчів із початку 2000-х. Господарі здобули сім вікторій. Єдину нічию в цьому проміжку зафіксували в Серії А 2007/08, 2-2. За останні п'ятнадцять років адзуррі здолали суперника тільки в сезоні 2015/16, 2-1. Б'янконері відзначалися в дев'яти поєдинках, окрім зустрічі в кампанії 2006/07, 0-1. Зебри після блискучого старту почали поступово скочуватися вниз і зараз посідають восьме місце (двадцять чотири пункти). Чорно-білі розписували мирову шість разів (другий показник у Чемпіонаті). Команда не знає смаку перемог уже сім турів. Перед рідними трибунами Удінезе поступився лише Торіно, 1-2. Фріульці на Дачія Арені обіграли Рому, 4-0, Інтер, 3-1, і поділили очки з Аталантою, 2-2. Бету забив шість м'ячів, Делофеу набрав вісім балів за системою гол+пас (2+6), Р. Перейра – шість (1+5). Гру Удінезе — Емполі дивитись онлайн.

Гравці Дзанетті перебувають на тринадцятому рядку (сімнадцять пунктів). У попередніх шести матчах сині здобули три перемоги та стільки ж разів залишали поле ні з чим. Нинішнього сезону тосканці здолали на виїзді лише Болонью, 1-0. Адзуррі поступилися в трьох гостьових зустрічах із сухим рахунком. Команда заробила всього шість очок далеко від дому.

Зустріч проти Салернітани залишається єдиною, коли Емполі на чужому полі забив понад один м'яч, 2-2. Бандінеллі, Парізі та Бальданці відзначилися двічі. Матч Удінезе — Емполі дивитись онлайн.

Початок матчу: 04.01.23 21:45. Зебри в п'ятнадцятому турі ледь не здійснили камбек у Неаполі, 2-3. Чорно-білі поступалися 0-3 до сімдесят дев'ятої хвилини та швидко забили два м'ячі, скоротивши відставання до мінімуму. Несторовські та Самарджич з'явилися в другому таймі та відзначилися точними ударами. Сині обіграли вдома в Кремонезі, 2-0. Тосканці створили значно менше небезпечних атак (40-74)