Трансляція: Спортінг Хіхон — Валенсія
0+

Спортінг Хіхон — Валенсія

Початок матчу: 18.01.23 20:00.

Астурійці в минулих раундах вибили Беасайн із Сегунди Б (3-2, овертайм), Нумансію з третього дивізіону, 3-0 та Райо Вальєкано, 2-0. Милованович двічі оформив дубль, в активі К. Гонсалеса забитий м'яч та два асисти. Кажани стартували лише в 1/16 фіналу, оскільки брали участь у Суперкубку. Підопічні Гаттузо розгромили в гостях Ла-Нусію з Прімери, а Клюйверт записав на свій рахунок гол+пас, 3-0.

Бій Спортінг Хіхон — Валенсія дивитись онлайн, сторони перетиналися на цій же стадії в Копа дель Рей 2018/19. Тоді на Ель-Молінон червоно-білі здобули перемогу, 2-1. У поєдинку у відповідь помаранчеві розгромили суперника на Местальї, 3-0. Астурійці всього чотири рази пробивалися до 1/8 з початку 2000-х. У сезоні 2001/02 команда вилетіла від Вільярреала (2-4, 1-3), а минулого розіграшу поступилася Кадісу (0-0, 2-4 за пенальті).

У кампанії 2008/09 Спортінг вибив Вальядолід (3-1, 1-2) і завоював путівку до чвертьфіналу – поки що єдину за останні двадцять сім років. У період із 1987 до 1995 року колектив у кожному турнірі досягав 1/8. Хіхон видав аналогічну серію з 1979 до 1984. З моменту дебюту червоно-білих у змаганні (1917) виліт на цьому раунді до початку 2000-х стався сімнадцять разів. Матч Спортінг Хіхон — Валенсія дивитись онлайн.

Валенсійці з 2005 року незмінно пробиваються до 1/8 фіналу та в семи випадках припиняли боротьбу за трофей. У сезоні 2006/07 кажани не змогли пройти Хетафе (1-1, 2-4), а в Кубку Іспанії 2009/10 поступилися за сумою двох зустрічей Депортіво з Ла-Коруньї (2-2, 1-2).

У наступному розіграші чес програли Вільярреалу (0-0, 2-4), а в кампанії 2013/14 – столичному Атлетіко (1-1, 0-2). Надалі помаранчеві вилітали від Еспаньйола (2-1, 0-2), Сельти (1-4, 1-2) та Севільї, 0-3. Зустріч Спортінг Хіхон — Валенсія дивитись онлайн.

Початок матчу: 18.01.23 20:00. Астурійці в минулих раундах вибили Беасайн із Сегунди Б (3-2, овертайм), Нумансію з третього дивізіону, 3-0 та Райо Вальєкано, 2-0. Милованович двічі оформив дубль, в активі К. Гонсалеса забитий м'яч та два асисти. Кажани стартували лише в 1/16 фіналу, оскільки брали участь у Суперкубку. Підопічні Гаттузо розгромили в гостях Ла-Нусію з Прімери, а Клюйверт записав