Торіно — Удінезе
0+

Початок матчу: 05.02.23 16:00.

Змагання Торіно — Удінезе дивитись онлайн, у грудні бики провели чотири товариські поєдинки, два з яких закінчилися перемогою, а ще двічі суперники розходилися з нічийним результатом. У національному чемпіонаті також мали місце дві нічиї поспіль. Спершу підопічні Івана Юрича розійшлися миром із Вероною, 1-1, а згодом і з Салернітаною.

У матчі Кубка Італії вдалося сенсаційно вибити з боротьби Мілан. У першому таймі не відбувалося нічого цікавого, а на сімдесятій хвилині Джіджі дістав другу жовту картку та залишив поле. Але навіть це не допомогло россонері вийти вперед – гра перейшла на додатковий час. Очевидно, міланці розраховували на перемогу в серії пенальті, проте гол Адоппо на сто чотирнадцятій хвилині не дав цим планам здійснитись, 1-0.

Битву Торіно — Удінезе дивитись онлайн, у грудні чорно-білі також провели чотири товариські спаринги. Дві зустрічі закінчилися перемогою, а ще дві поразкою. Перший матч після поновлення Серії А футболісти Андреа Соттіля провели з Емполі та розписали нічию, 1-1, а потім у сутичці з Ювентусом не змогли взяти жодного балу, поступившись із рахунком 0-1. Не вдалося покращити статистику й після домашньої гри з Болоньєю. На десятій хвилині Бету забив гол, а на п'ятнадцятій міг оформити дубль, але друге взяття воріт не зарахували через офсайд.

Також не було зараховано й гол червоно-синіх на сорок п'ятій хвилині: Сансон пробивав із положення поза грою. Однак, на п'ятдесят дев'ятій хвилині Нікола забив чистий м'яч, а на вісімдесятій Штефан Пош вивів свою команду вперед. Маленькі зебри не знайшли, чим відповісти, матч так і закінчився з рахунком 1-2. Чи зможуть вони знайти переконливі аргументи для перемоги в майбутньому матчі з туринцями? Можна змагання Торіно — Удінезе дивитись онлайн.

Початок матчу: 05.02.23 16:00. Після вісімнадцяти турів Серії А гранатові та небесно-блакитні мають майже рівні результати та йдуть близько один до одного в турнірній таблиці. В активі Удінезе двадцять п'ять балів, а в Торіно – двадцять три. Очне протистояння цих команд може стати визначальним: хтось підніметься, а хтось помітно відстане. Змагання Торіно — Удінезе дивитись онлайн, у грудні би

Українська, Інтершум (не всі серії), Альтернативна (не всі серії)