Реал Мадрид — Альмерія
0+

Початок матчу: 29.04.23 19:30.

У першому турі андалусійці вийшли вперед уже на шостій хвилині та утримували переможний рахунок до закінчення ігрового часу. У другому таймі вершкові влаштували камбек, 2-1. Кіпер червоно-білих Фернандо Мартінес провів сильний матч на рамці воріт (тринадцять сейвів). Ще десять ударів лос бланкос заблокували. Королівський клуб створив у п'ять разів більше небезпечних атак (91-17).

Гру Реал Мадрид — Альмерія дивитись онлайн, супротивники перетиналися в Мадриді лише в шести зустрічах із 2000-х. Галактікос виграли всі поєдинки із загальним результатом 25-4. Підопічні Анчелотті посідають друге місце після двадцять дев'ятого туру (шістдесят два пункти). Барселона відірвалася на одинадцять очок, але в спину дихає Атлетіко. Столична команда забиває найбільше.

Вершкові вибороли п'ять вікторій в останніх дев'яти домашніх матчах. У 2023 році лос бланкос не змогли обіграти на своєму полі матрацників, 1-1, Сосьєдад, 0-0, і Вільярреал, 2-3. Бензема набрав сімнадцять балів за системою гол+пас (14+3), Вінісіус – п'ятнадцять (9+6), Родріго – дванадцять (5+7), Асенсіо – одинадцять (7+4). Бій Реал Мадрид — Альмерія дивитись онлайн.

Кроос і Карім підписали контракт із королівським клубом ще на рік. Також на черзі нова угода із Джуніором. Одне з тренувальних полів загребського Динамо назвуть на честь Модрича. Саме в цьому колективі Лука розпочинав кар'єру. Експівзахисник Мадрида Озіл хоче зайнятися політичною кар'єрою. Месут набув статусу кандидата від партії президента Туреччини.

Альмерія розташовується на сімнадцятому рядку (тридцять пунктів). В останніх п'яти виїздах андалусійці не програли тільки Сельті, 2-2. У середині квітня червоно-білі неабияк зіпсували нерви Атлетіко в гостях, 1-2. Ель-Білаль Туре та Робертоні записали до активу по вісім результативних дій (6+2 та 1+7), Мелеро – сім (4+3). Матч Реал Мадрид — Альмерія дивитись онлайн.

Початок матчу: 29.04.23 19:30. У першому турі андалусійці вийшли вперед уже на шостій хвилині та утримували переможний рахунок до закінчення ігрового часу. У другому таймі вершкові влаштували камбек, 2-1. Кіпер червоно-білих Фернандо Мартінес провів сильний матч на рамці воріт (тринадцять сейвів). Ще десять ударів лос бланкос заблокували. Королівський клуб створив у п'ять разів більше небезпечн

Українська, Інтершум (не всі серії), Альтернативна (не всі серії)